Virtualus susitikimas su leidyklos „ŠVIESA“ ir TAMO dienyno atstovais

2023 m. vasario 8 d., 16:20

Vasario 7 d. virtualioje aplinkoje vyko metodinis renginys „Leidyklos „ŠVIESA“ nauji vadovėliai ir TAMO bibliotekos nauda mokymo įstaigos bendruomenei“. Jame dalyvavo Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų bibliotekininkai, mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai, kitų įstaigų darbuotojai (247 dalyviai).

Jurgita Jasionė, leidyklos „Šviesa“ Edukacinių sprendimų skyriaus vadovė, pateikė 2023–2024 m. ruošiamus išleisti serijų „Maži milžinai“ ir „Horizontai“ vadovėlių komplektus, kokioms klasėms ir dalykams leidyklos sukurti vadovėliai pasirodys jau šiais metais, kaip naujos kartos mokomųjų priemonių komplektai padės mokytojams ir mokiniams ugdymo procese.

Karolis Rupkus, TAMO dienyno Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas, pristatė TAMO bibliotekos naudą mokymo įstaigoms – kaip atliekama LIBIS paieška, bibliografinių įrašų ir egzempliorių įvedimas, knygų išdavimas ir grąžinimas.

Klausytojai pranešėjams pateikė daugybę klausimų. J. Jasionei: kada pasirodys 5 kl. spausdintiniai lietuvių k. vadovėliai, serijos „Maži milžinai“ leidiniai, ar serijos „TAIP“ galima įsigyti ir senų ir naujų leidimų, ar bus tęsiama serija „ATRASK“…

Rupkus atsakė į pateiktus klausimus: ar TAMO yra Visuminė knyga; ar dirbantiems su MOBIS programa rekomenduojama pereiti į TAMO; kodėl ne visi duomenys persikelia iš MOBIS į TAMO programą…

Renginį moderavo Lina Urbonienė, Leidyklos „Šviesa“ Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė.

 

Irena Valentukonienė, Kauno švietimo inovacijų centro bibliotekininkė