Tęsiami Erasmus+ KA1 projekto „Keiskime save šiandien, kad rytojus būtų geresnis. Proekologinių pokyčių SCDN kūrimas“ dalyvių vizitai

2023 m. rugsėjo 14 d., 09:50

Rugsėjo 13 d. Erasmus+ KA1 projekto „Keiskime save šiandien, kad rytojus būtų geresnis. Proekologinių pokyčių SCDN kūrimas“ dalyvės lankėsi VDU Žemės ūkio akademijoje ir susitiko su jos atstovais. Tarptautinės veiklos koordinatorė dr. Ekaterina Makrickienė trumpai pristatė VDU Žemės ūkio akademiją, jos veiklą tarptautiniu mastu, doc. dr. Anželika Dautartė supažindino su Aplinkos ir ekologijos katedros veikla, ekologinių projektų, iniciatyvų vykdymu, bendradarbiavimu su mokyklomis ugdant moksleivių ekologinį sąmoningumą, „sumanaus moksleivio akademiją“, kurios vadybininkė yra Brigita Medveckienė. Projekto dalyvės lankėsi Komunikacijos ir technologijų perdavimo centre. Šio Centro vadovas Edvinas Samys ir specialistas Justinas Blažukas pademonstravo itin modernią prototipų erdvę.

Kelcų Švento Kryžiaus mokytojų tobulinimosi centro mokytojos-konsultantės Aleksandra Potocka-Kuc ir Marzanna Kostecka-Biskupska su VDU Žemės ūkio akademijos atstovais rado savo veiklos panašumų: ir Lietuvoje ir Lenkijoje yra organizuojamos tyrėjų naktys, skiriamas papildomas dėmesys tarpdisciplininiam gabių mokinių ugdymui, olimpiadų nugalėtojams skiriami papildomi balai stojant į universitetus.

Šis vizitas – Kauno švietimo inovacijų centro ir Kelcų Švento Kryžiaus mokytojų tobulinimosi centro įgyvendinamo Erasmus+ KA1 projekto „Keiskime save šiandien, kad rytojus būtų geresnis. Proekologinių pokyčių SCDN kūrimas“ programos dalis.

 

Kauno švietimo inovacijų centro informacija