Dviem Kauno švietimo inovacijų centro projektams skirtas programos „Nordplus“ finansavimas

2024 m. gegužės 3 d., 14:17

Kauno švietimo inovacijų centras dalinasi džiugia žinia: skirtas programos „Nordplus Adult“ finansavimas dviem tarptautiniams Centro projektams:

  • „Kultūrinė darna: ukrainiečių integracijos į visuomenę skatinimas“ (angl. „Cultural harmony: Fostering integration of Ukrainians into society“). Projekto tikslas – suteikti dalyviams naujų profesinių žinių ir patirties, kuri bus naudinga ne tik jų pačių profesiniam tobulėjimui, bet ir prisidės prie ukrainiečių integracijos į visuomenę skatinimo. Projektu taip pat siekiama plėtoti suaugusiųjų mokymosi ir švietimo įstaigų bendradarbiavimą bei keitimąsi vertinga patirtimi. Projekto partneriai – „B-Creative Association“ (Švedija).
  • „Mokomės priimti ekologiškesnius sprendimus kasdieniame suaugusiųjų gyvenime“ (angl. „Learning to make greener choices in the daily life of adults“). Projekto tikslas – gilinti projekto dalyvių žinias apie klimato kaitos poveikį, taip pat apie kiekvieno žmogaus galimą indėlį į šio poveikio mažinimą, priimant teisingus, ekologiškus, į tvarumą orientuotus sprendimus. Projekto dalyviai keistis patirtimi ir mokysis kasdieniame gyvenime priimti ekologiškus sprendimus. Projekto partneriai ­– „Kurzeme planning region“ (Latvija).

Abu projektai bus įgyvendinami 2024–2025 metais siekiant programos „Nordplus“ tikslo – gerinti Šiaurės regiono ir Baltijos šalių švietimo kokybę ir plėtoti bendradarbiavimą.

 

Kauno švietimo inovacijų centro informacija