Renginys senjorams ir ne tik… „Atverk širdį daina“

2023 m. spalio 23 d., 13:23

Spalio 20 dieną Kauno švietimo inovacijų centro bibliotekoje vyko poezijos ir muzikos popietė „Atverk širdį daina“. Dainų puokštę klausytojams dovanojo Kauno miesto ansamblis „Guboja“ ir vaikų studijos „Saulutė“ dainorėlės. Ansamblių vadovė Aleksandra Danutė Žiedelienė, mokytoja ekspertė, nenuilstanti įvairių renginių sumanytoja, organizatorė, be kita ko, kasmet kartu su dukra smuikininke Lijana Žiedelyte rengianti menų festivalį „Gražiausiu taku“.

Renginį vedė ir savo kūrybą skaitė poetė, Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos, Kultūros, meno ir mokslo asociacijos „Kūrėjų menė“, Kūrybinės raiškos asociacijos „Kauno branduma“, Lietuvos menų ir mokslo asociacijos „Vydūno šviesa“ narė Dalia Kružikaitė-Sakalauskienė.

Klausėmės populiarių estradinių melodijų, o skambant finalinei dainai „Dalinkit moterims gėles“, aidint plojimams, visoms dalyvėms įteikėme po rožės žiedą. Skaitant Jono Jakšto eilėraštį „Rugsėjo oktavos“ klausytojų akyse sublizgo ašaros…, širdis suvirpino žodžiai: „Drumstas kvapas rudens – į mane. / Žydi lietūs rugsėjo dugne. / Žydi „vakar” ir žydi „rytoj“ / mūsų žemėj šiltoj, suartoj. / Gal pritrūks, kaip, deja, visados, / man lig laimės kokios valandos. / Gal stovėsiu su sauja tuščia, / bet atminsiu, kad sėjau aš – čia!“

Dėkojame atlikėjoms už šventišką popietę, o senjorams linkime savo laiką leisti naudingai, bendrauti, puoselėti draugystę. Lai susitikimus lydi šypsenos ir nuoširdūs pokalbiai!

 

Irena Valentukonienė, Kauno švietimo inovacijų centro bibliotekininkė