Jaunosios Kauno mokinių bendrovės parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2023“

2023 m. spalio 9 d., 14:33

2023 metų spalio 6–8 dienomis Kauno Žalgirio arenoje vyko paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2023“.  Joje dalyvavo Kauno mokyklų jaunieji verslininkai, jau suspėję šiais mokslo metais įkurti jaunąsias bendroves, sukurti savo produktus ir juos pateikti į rinką.

Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnaziją atstovavo jaunoji bendrovė „Diamond Glow“, prekiaujantys rankų darbo aksesuarais (mokytoja Vaida Valiuvienė). Kauno Jono Basanavičiaus gimnazijos komanda „Giriniai“ prekiavo medumi (mokytoja Giedrė Motiejūnienė). Iš Kauno Kazio Griniaus progimnazijos atvyko dvi bendrovės: „fashion4life“ bei „Forest bubbles“, prekiavusios marškinėliais, atšvaitais ir kitais rankų darbo aksesuarais (mokytoja Vaida Valiuvienė). Parodoje buvo galima įsigyti įvairių medžio dirbinių iš jau daugelį metų gyvuojančios Kauno technologijų mokymo centro mokinių jaunosios bendrovės „Pinokis“ (mokytoja Gentrūda Česnovienė). Iš Kauno Kovo 11-osios gimnazijos atvyko dvi pradinių klasių mokinių komandos. Jaunoji bendrovė „Pufis“ sėkmingai prekiavo pačių vaikų pagamintais rankomis megztais galvos ir kaklo apdangalais bei aksesuarais. Komanda „My Toy“ pardavinėjo vienetinius mamų ir močiučių nertus žaislus su pačių mokinių sukurtomis žaisliukų istorijomis (mokytoja Dalia Varnaitė Zagurskė).

Galimybę nemokamai prekiauti parodoje mokiniams suteikė Ekspozicijų centro projektų vadovė Rima Paulavičienė ir direktoriaus pavaduotoja Ilma Gibavičienė. Dėkojame joms už jaunųjų verslininkų palaikymą bei pagalbą, ugdant mokinių verslumo gebėjimus, ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo.

 

Kauno miesto ekonomikos mokytojų metodinio būrelio informacija