Europass Teacher Academy atstovų vizitas Kaune

2022 m. liepos 1 d., 13:53

Kauno švietimo inovacijų centras aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose ir nuolat stiprina tarptautinį bendradarbiavimą. Centras užmezgė prasmingą partnerystę su Europass Teacher Academy ir tapo pirmaisiais bei vieninteliais šios organizacijos atstovais Lietuvoje. Nuo šiol miesto pedagogams atsiveria didesnės galimybės dalyvauti tarptautiniuose mokymuose, o pedagogai, gyvenantys kitose šalyse, galės atvykti į Lietuvą ne tik susipažinti su šalies kultūra ir istorija, bet ir pasisemti žinių bei patobulinti bendrąsias ir profesines kompetencijas. Kauno švietimo inovacijų centras šiuo metu siūlo 5 skirtingus savaitės trukmės mokymus pedagogams iš viso pasaulio.

Džiaugiamės sulaukę Europass Teacher Academy atstovų Kaune. Kartu su kolegomis iš Florencijos aptarėme aktualias mokymų temas, mokymų organizavimą bei kitus rūpimus klausimus, pristatėme Centro vykdomas veiklas ir patalpas, Centro direktorė Rasa Bortkevičienė ir Europass Teacher Academy direktorius David Baroni pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Daugiau informacijos apie Kaune siūlomus kursus galite rasti čia: https://www.teacheracademy.eu/courses-location/kaunas/