Erasmus+ KA1 projekto „Keiskime save šiandien, kad rytojus būtų geresnis. Proekologinių pokyčių SCDN kūrimas“ vizitas Kaune

2023 m. rugsėjo 12 d., 15:20

Rugsėjo 11–15 d. Kaune vieši Kelcų Švento Kryžiaus mokytojų tobulinimosi centro mokytojos-konsultantės Aleksandra Potocka-Kuc ir Marzanna Kostecka-Biskupska. Šis vizitas – Kauno švietimo inovacijų centro ir Kelcų Švento Kryžiaus mokytojų tobulinimosi centro įgyvendinamo Erasmus+ KA1 projekto „Keiskime save šiandien, kad rytojus būtų geresnis. Proekologinių pokyčių SCDN kūrimas“ programos dalis.

Rugsėjo 11 d. ryte viešnios apsilankė Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje ir susitiko pakalbiui su direktore Rasa Šerpytiene, direktoriaus pavaduotojomis ugdymui Egle Rakauskiene, Daiva Piličiauskiene ir Sandra Televičiene.

Šis susitikimas buvo puiki proga aptarti švietimo srities kvalifikacijos kėlimo centrų veiklos ypatumus, pasikeisti neformaliojo vaikų ir suaugusiųjų švietimo organizavimo patirtimi, aptarti klausimus, susijusius su neformaliojo švietimo finansavimu, pedagogų pritraukimu, tėvų dalyvavimu vaiko ugdymo procese, ugdymo įstaigoms kylančiais iššūkiais ir kt.

Dėkojame Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos vadovams už šiltą priėmimą ir įkvepiančius neformaliojo švietimo veiklų pavyzdžius.

Pirmadienio popietę svečiai iš Lenkijos lankėsi Kauno švietimo inovacijų centre, susipažino su Centro vykdoma veikla, įgyvendinamais projektais, aptarė su ekologija susijusias veiklas, konkursus ir projektus, svarstė kaip kiekvienas iš mūsų galėtume prisidėti prie tvaresnių sprendimų kasdienybėje bei skatinti jaunąją kartą ekologiniams pokyčiams.

Svečių vizito programa taip pat apima susitikimus su Kauno marių regioninio parko direkcijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos ir Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos vadovais.

 

Kauno švietimo inovacijų centro informacija

Nuotraukos D. Jeremičienės, D. Piličiauskienės