Virtualus Kauno Panemunės ir Hiratsukos Minato pradinių mokyklų mokinių susitikimas „Pavasario linksmybės“

2022 m. balandžio 28 d., 05:45

Ankstyvą balandžio 27 dienos rytą Kauno Panemunės ir Hiratsukos Minato pradinių mokyklų mokiniai nutiesė virtualų tiltą tarp Lietuvos ir Japonijos. Į renginį „Pavasario linksmybės“ susirinkusiems dalyviams sveikinimo žodį tarė Jo Ekscelencija ambasadorius Lietuvoje Ozaki Tetsu, Hiratsukos miesto meras Katsuhiro Ochiai, Lietuvos ambasados Japonijoje laikinasis reikalų patikėtinis Algimantas Misevičius. Su pavasariu visus sveikino Kauno miesto mero pavaduotojas Mantas Jurgutis, palinkėjo ir toliau vykdyti bendras veiklas ir tiesti širdingus ateities mainus tarp Kauno ir Hiratsukos miestų. Kauno Panemunės pradinės mokyklos mokiniai mokinius iš Japonijos pasveikino sudainuodami dainą „Hana wa saku“. Renginio metu abiejų šalių mokiniai supažindino vieni kitus su tradicinėmis pavasario šventėmis, pavasarį žydinčiomis gėlėmis bei medžiais, pramogomis, sporto šakomis ir t.t. Virtualaus susitikimo metu vaikai ne tik smagiai praleido laiką, tačiau ir praplėtė akiratį bei susipažino su kitos šalies kultūra. Itin džiugu matyti laimingus ir žingeidžius Lietuvos ir Japonijos mokinius.

Kauno švietimo inovacijų centras kartu su Hiratsukos miesto savivaldybe įgyvendina daug prasmingų veiklų – balandžio 14-ąją Hiratsukos miesto savivaldybė bei visa Kauno miesto švietimo bendruomenė kartu lankstė origami gerves, siekdami išreikšti palaikymą Ukrainai.

Džiaugiamės ir didžiuojamės bendromis Kauno ir Hiratsukos miesto veiklomis. Dėkojame gerbiamiems renginio svečiams ir mūsų draugams Hiratsukos mieste.

Metodininkė Eglė Ragauskaitė