Tarptautinio kūrybinių darbų konkurso „EKO RUDUO 2021” organizatoriai dėkoja visiems dalyviams, pateikusiems savo darbus konkursui ir sveikina nugalėtojus

2021 m. lapkričio 30 d., 10:50

2021 m. lapkričio mėn. 8 – 12 dienomis nuotoliniu būdu Microsoft Teams aplinkoje vyko Kauno miesto ir rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių konkursas „EKO RUDUO 2021“. Savo darbus pristatė tarptautinio eTwinning projekto „Netipinė aplinka – vaikų kūrybiškumo plėtotė“ dalyviai. Jie sukūrė darbelius iš antrinių žaliavų ir parengė vaizdo įrašą, kuriame pristatė savo kūrybinį darbą, nufotografavo ir atsiuntė savo darbelio nuotrauką. 

Respublikinio kūrybinių darbų konkurso „EKO RUDUO 2021” organizatoriai dėkoja visiems dalyviams, pateikusiems savo darbus konkursui ir sveikina nugalėtojus:

I vieta Kajus Kaminskas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija.

II vieta Nedas Kestenis, Gustas Krajauskas, Mantas Cialkevičius, Panoterių krašto bendruomenės vaikų dienos centro „Spindulys“ komanda.

III vietaViktorija Sergejenko, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija.

Komisijos simpatijas už šauniausią kūrybinio darbo pristatymą pelnė Markas Dumbliauskas, Kauno šv. Kazimiero progimnazija.

Konkursą organizavo Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija ir Kauno švietimo inovacijų centras.

Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Kristina Grigaitė-Bliūmienė