Nacionalinio konkurso „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ apdovanojimų šventė

2023 m. kovo 30 d., 15:32

Siekiant paminėti pasaulinę Žemės dieną jau 11-ąjį kartą Kauno švietimo inovacijų centras, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Miškų ir ekologijos fakultetas kartu su Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, Kauno rajono savivaldybės administracija organizavo jau tradicija tapusį nacionalinį, visos Lietuvos mokyklas vienijantį konkursą „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“.

Šio konkurso tikslas – skleisti darnaus vystymosi vertybes, plėtojant žinias apie darnios plėtros koncepciją, lietuvių tautinį, kultūrinį paveldą ir stiprinant moksleivių, universitetinės bendruomenės ryšius ir bendradarbiavimą, ugdyti vaikų ir jaunimo etnokultūrinį ir ekologinį sąmoningumą, prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, formuoti atsakingą, pilietišką ir rūpestingą jaunimo požiūrį į aplinką, gimtosios šalies plėtrą.

Šiemet žaidime pareiškė norą dalyvauti 43 komandos iš 39 šalies ugdymo įstaigų. Konkursas vyko 3 etapais, konkurso finalas 2023 m. kovo 23 dieną įvyko LR Seime.

Pirmosios vietos laimėtojais tapo Kauno r. Raudondvario gimnazija, II vietą laimėjo Šakių „Žiburio“ gimnazija, III vietą – Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras.

Sveikiname laimėtojus ir visas dalyvavusias komandas, dėkojame mokytojams už bendrystę ir mokinių paruošimą, o bendraorganizatoriams už bendradarbiavimą ugdant mokinių ekologinį sąmoningumą.

 

Gabija Lapinskaitė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė