Paskaita „Pažintis su tradicine lietuvių kultūra“ Hiratsukos miesto vadovams ir bendruomenei

2021 m. balandžio 2 d., 11:26

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras puoselėja draugystę tarp Hiratsukos ir Kauno miestų. Šiemet minimos penktosios partnerystės metinės. Bendravimas nenutrūko ir pandemijos laikotarpiu. Hiratsukos ir Kauno miestai sėkmingai virtualioje erdvėje vykdo bendras veiklas. Kovo 31 d. Kristina Barancovaitė-Skindaravičienė virtualiai (japonų k.) skaitė paskaitą „Pažintis su tradicine lietuvių kultūra“ Hiratsukos miesto vadovams ir bendruomenei. Paskaitoje japonai buvo supažindinti su lietuviškais vardais ir jų reikšmėmis, buvo aptartos lietuvių tradicinės šventės ir papročiai, tradiciniai valgiai, komunikacijos ypatumai.

Vytauto Didžiojo universiteto lektorė K. Barancovaitė-Skindaravičienė stažavosi Japonijos Kansai kalbų institute, Kansai Gaidai universitete, baigė magistro studijas ir atliko daktaro disertacijos tyrimą Vasedos universitete Tokijuje.

Atsižvelgiant į šių dienų epidemiologinę situaciją, buvo aptartas ugdymo procesas mokyklose ir universitete COVID-19 metu.

Virtualaus susitikimo metu Kauno pedagogų kvalifikacijos centro direktorė Rasa Bortkevičienė pasidžiaugė abipusiai prasmingais Hiratsukos ir Kauno miestų ryšiais, įdomiomis bendradarbiavimo patirtimis ir siuntė japonams šiltus pavasarinius linkėjimus.

Nuoširdžiai dėkojame lektorei ir dalyviams.

Būkime visi sveiki, kūrybiški ir bičiuliaukimės dar daug metų!

 Eglė Ragauskaitė, Kauno pedagogų kvalifikacijos centro metodininkė