Kūrybinių darbų konkurso „Mažoji undinėlė“, skirto Skandinavijos dienoms 2022 m. paminėti, dalyvių apdovanojimo šventė

2022 m. birželio 23 d., 12:00

Antrus metus iš eilės vaikučiai, jų tėveliai ir pedagogai susirenka Kauno švietimo inovacijų centro kiemelyje. Saulėtą birželio 22-ąją įvyko džiaugsminga kūrybinių darbų konkurso „Mažoji undinėlė“, skirto Skandinavijos dienoms 2022 m. paminėti, dalyvių apdovanojimo šventė. Kauno valstybinio lėlių teatro aktoriai šventės dalyviams padovanojo spektaklį „Tigro pusryčiai“, renginį lydėjo gera nuotaika, puikus oras ir nuoširdžios vaikų šypsenos. Į šventę susirinkusius vaikučius, jų tėvelius ir pedagogus sveikino Kauno miesto mero pavaduotojas Mantas Jurgutis ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Eglė Andriuškienė. Vaikams ir juos paruošusiems mokytojams buvo įteiktos padėkos bei atminimo dovanėlės, kurias įsteigė Kauno miesto savivaldybė ir Kauno švietimo inovacijų centras.

Konkurse „Mažoji undinėlė“ dalyvavo 58 vaikai, kurie piešė visiems gerai žinomą personažą – raudonplaukę undinėlę. Spalvingi vaikų piešiniai gegužės 23 – birželio 20 d. buvo eksponuojami Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“.

Mieli vaikai, linkime Jums, kad vaikystės dienos būtų spalvingos ir žaismingos. Tegu Jūsų atradimų ir įspūdžių kupinas vaikystės kelias, bus visada lydimas nuostabiausių išgyvenimų! Dėkojame šventėje dalyvavusiems vaikučiams, jų mokytojams, tėveliams, seneliams.

Konkurso organizatoriai – Kauno miesto savivaldybė ir Kauno švietimo inovacijų centras.

 

Eglė Ragauskaitė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė