Erasmus+ projekto „Senjorai įveikia barjerus“ paskaita „Kodėl mokymasis visą gyvenimą yra vertingas? Psichologiniai aspektai“

2022 m. liepos 27 d., 15:11

Liepos 26-ąją vyko virtuali paskaita apie mokymą visą gyvenimą Erasmus+ projekto „Senjorai įveikia barjerus“ (angl. „Seniors across borders“) partneriams, dirbantiems su 50 metų ir vyresniais žmonėmis. Psichologė Anna Filipek kartu su paskaitos dalyviais aptarė senjorų lūkesčius ir poreikius, emociškai saugios ir draugiškos aplinkos svarbą senjorams ir jų emocinei sveikatai, pedagogikos ir andragogikos skirtumus, senjorams skirtas įvairias veiklas, mokymosi visą gyvenimą naudą, praktinių veiklų įtaką ir svarbą senjorams.

Vienas Erasmus+ projekto „Senjorai įveikia barjerus“ tikslų – gerinti su suaugusiais dirbančių žmonių darbo kokybę ir kompetencijas (taip pat ir neformalaus ugdymo srityje), keičiantis įgūdžiais ir gerąja patirtimi, koncepcijomis ir idėjomis 50 metų ir vyresnių žmonių socialinio ir kultūrinio aktyvinimo srityje. Projekto partneriai iš Lenkijos džiaugėsi naujomis žiniomis ir galimybe pristatyti šią naudingą bei vyresnio amžiaus žmonėms aktualią informaciją.

Projektas „Senjorai įveikia barjerus“ (angl. „Seniors across borders“) finansuojamas iš Erasmus+ programos lėšų.

 

Eglė Ragauskaitė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė