Kauno Panemunės pradinės mokyklos įvertinimas!

2021 m. lapkričio 30 d., 12:25

Kauno švietimo inovacijų centras glaudžiai bendradarbiauja su Kauno miesto mokyklomis. Ne  išimtis – ir Kauno Panemunės pradinė mokykla. Džiugu pranešti, kad lapkričio 26-ąją Kauno Panemunės pradinės mokyklos bendruomenė paminėjo ypatingą jubiliejų – 30-ąjį gimtadienį.

Jaukioje šventėje mokyklą sveikino LR Prezidento patarėja Vilma Bačkiūtė, LR Seimo narė Orinta Leiputė, LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos vyriausioji specialistė Alma Valevičiūtė, Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis, Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Eglė Andriuškienė, kiti savivaldybės administracijos darbuotojai, svečiai.

Nuotaikingoje iškilmingoje mokyklos bendruomenės „Krištolinio šaltinio“ apdovanojimų įteikimo ceremonijoje buvo apdovanoti visi mokyklos darbuotojai bei tie, kas ilgus metus čia dirbo, o dabar jau džiaugiasi užtarnautu poilsiu. Į sceną atsiimti vitražisto Artūro Rimkevičiaus sukurto krištolinio apdovanojimo kilo nominantai – „Gyvenimo karjeros architektai“, „Skrydžiui į gyvenimą sparnus auginantys“, „Energijos ir idėjų užtaisai“, „Mokyklos darbo bitutės“, „Mokyklos garbės mokytojai“,  

„Perspektyvus jaunimas“ ir „Mokyklos valdymo profesionalai“.

Šventės kulminacija – Kauno miesto meras 2-ojo laipsnio Santakos garbės ženklu apdovanojo mokyklos direktorę dr. Virginiją Rupainienę už ypatingus nuopelnus Kaunui ir Lietuvai, svarų indėlį į jaunosios kartos ugdymą, uolų, sąžiningą darbą ir visuomeninę veiklą. Direktorei taip pat buvo įteiktas suvenyras su Kauno miesto simbolika ir padėkos raštas už novatoriškumą, lyderystę, ilgametį, prasmingą ir nuoširdų darbą kuriant modernią mokyklą ir buriant stiprią bendruomenę.

Įkvėpimo ir sėkmės visai bendruomenei tolimesniuose darbuose!

Kauno švietimo inovacijų centro informacija