Nuotolinis susitikimas su lietuviais, studijuojančiais ar studijavusiais frankofoniškose Europos šalyse, skirta Frankofonijos mėnesiui minėti

2022 m. kovo 24 d., 12:54

Kauno švietimo inovacijų centras visą kovo mėnesį, kartu su ugdymo įstaigų bendruomenėmis aktyviai organizavo įvairius renginius, skirtus Frankofonijos mėnesiui Kaune minėti. Kovo 15 dieną, nuotolinio susitikimo metu, galėjome pasiklausyti prancūzų kalbos mokytojos Urtės Penkauskaitės, kuri pasidalino informacija apie studijų galimybes Belgijos universitetuose. Studentai Laurynas Lopata (École Polytechnique Fédérale de Lausanne) ir Kristupas Viršilas (Sciences Po Collège Universitaire de Reims) papasakojo su kokiais įššūkiais teko susidurti Šveicarijoje ir Prancūzijoje, bei pasidalino išsamia informacija apie savo studijas ir gyvenimą svetur. Monika Stančikaitė pasidalino patirtimi apie savanorystę Prancūzijioje ir kitose Europos šalyse (Apie | European Youth Portal (europa.eu)).

Dėkojame Kauno Jėzuitų gimnazijos prancūzų kalbos mokytojai Evelinai Listovai už aktyvų dalyvavimą Frankofonijos renginiuose, už suorganizuotus įdomius ir jaukius nuotolinius susitikimus.