Mokinių konkurso „Mes prieš prekybą žmonėmis“ apdovanojimų šventė

2024 m. vasario 13 d., 14:32

Vasario 12 d. Kauno švietimo inovacijų centre vyko mokinių konkurso „Mes prieš prekybą žmonėmis“ apdovanojimų šventė. Šiuo jau tradicija tapusiu konkursu drauge su Kauno apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu ir Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla siekiame atkreipti mokinių dėmesį į didelio masto prekybos žmonėmis problemą bei priminti, jog kartu mes galime apsaugoti save ir kitus.

Konkurse dalyvavusios 7–10 klasių mokinių komandos sukūrė prevencinius filmukus, kurie atspindi prekybos žmonėmis problemą. Kauno apskr. VPK Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus viršininkė Agnė Greblikaitė sveikindama konkurso dalyvius ir jų mokytojus pabrėžė šio renginio reikalingumą ir prasmę ugdant mokinių budrumą bei nuoširdžiai pasidžiaugė, jog tiek mokytojai, tiek mokiniai išgirsta pareigūnų skleidžiamą informaciją šia tema ir tai mokiniai kūrybiškai perteikė sukurtuose filmukuose.

Šiais metais konkurse dalyvavo 13 komandų – 39 mokiniai. Kauno švietimo inovacijų centro direktorės padėkos įteiktos visiems konkurse dalyvavusiems mokiniams ir mokytojams, o diplomais ir atminimo dovanėlėmis apdovanoti konkurso nugalėtojai.  Labai džiaugiamės, jog jau penktus metus iš eilės organizuojamame konkurse noriai dalyvauja daug kūrybingų jaunuolių, nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems mokiniams už kūrybiškus ir originalius filmukus, o mokytojams už bendrystę ir mokinių paruošimą konkursui.

 

Gabija Lapinskaitė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė