„MatLab“ mokslo metų pradžios šventė Kauno švietimo inovacijų centre

2022 m. rugsėjo 23 d., 14:45

Rugsėjo 21 d. Kauno švietimo inovacijų centre įvyko matematikos laboratorijos „MatLab“ mokslo metų pradžios šventė.

Daugiau nei 50 devintokų, siekiančių pagerinti savo matematikos mokymosi rezultatus, iš įvairių Kauno miesto kampelių sugužėjo į Kauno švietimo inovacijų centrą. Dar iki renginio pradžios drąsiausieji suskubo pasitikrinti matematikos žinias interaktyviame ekrane.

Renginio vedėjas Tomas Jarusevičius, nuotaikingai pasisveikinęs su mokiniais ir juos atlydėjusiais tėvais, papasakojo, kokios veiklos laukia „MatLab“ narių šiais mokslo metais. Iki pat gegužės mėnesio pabaigos kiekvieną trečiadienį matematikos laboratorijos nariai nemokamai lankys  kūrybines dirbtuves, paskaitas, konsultacijas, uždavinių sprendimo praktikumus, keliaus į edukacines išvykas, net dalyvaus virtualiame „Pabėgimų kambaryje“. Nors daugiausia laiko praleis su patyrusiomis Kauno „Saulės“ gimnazijos matematikos mokytojomis Ingrida Bakutiene ir Ina Karosevičiene, susitiks ir su Kauno technologijos universiteto mokslininkais, psichologais. Patirtimi, kaip geriausia mokytis matematikos, dalinsis ir vyresnieji Kauno „Saulės“ gimnazijos mokiniai.

Renginio dalyvius pasveikino, gero starto ir puikių matematikos pasiekimų palinkėjo Kauno savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Jolita Sakaliūnienė.

Džiugią nuotaiką sukūrė iliuzinionistas Rokas Bernatonis, ne tik paskleidęs „magijos rūką“, bet ir pasidalijęs savo asmenine patirtimi, kodėl svarbu mokytis matematikos. Patarimų devintokams, kaip save motyvuoti mokytis, negailėjo „Saulės“ gimnazijos Mokinių tarybos pirmininkė Rusnė Rupšytė ir gimnazistas Ainis Lukša, o mokytojos I. Bakutienė ir I. Karosevičienė palinkėjo visiems sėkmės ir teigė tikinčios, kad „MatLab“ veiklos mokiniams neprailgs.

Kauno miesto savivaldybės Švietimo skyriaus ir Kauno švietimo inovacijų centro darbuotojai taip pat tiki, kad „MatLab“ dalyviai ženkliai praturtins savo matematinių žinių bei gebėjimų bagažą, ir nekantriai laukia kitų susitikimų su matematikos grožį labiau pažinti siekiančiais mokiniais.

 

Ilona Teresienė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė