Kūrybinių darbų konkurso „Karlsonas, kuris gyveno ant stogo“, skirto Skandinavijos dienoms 2023 m. paminėti, dalyvių apdovanojimo šventė

2023 m. gegužės 17 d., 12:02

Šiemet Kauno švietimo inovacijų centras pakartojo jau tradicija tapusią, gražią ir sėkmingą iniciatyvą – kvietė Kauno darželių bei mokyklų vaikus kurti piešinius, paremtus Skandinavijos rašytojų motyvais. Trečius metus iš eilės gausus būrys vaikučių, jų tėvelių ir pedagogų susirinko Kauno švietimo inovacijų centre, kuriame gegužės 16-ąją vyko kūrybinių darbų konkurso „Karlsonas, kuris gyveno ant stogo“ dalyvių apdovanojimo šventė. Džiaugsmingą renginio nuotaiką kūrė aktorius Andrius Žiurauskas, į šventę susirinkusius vaikučius, jų tėvelius ir pedagogus sveikino Kauno miesto mero pavaduotojas Mantas Jurgutis ir Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Eglė Andriuškienė. Pasak mero pavaduotojo M. Jurgučio, nuo 2019 m., atšilus orui, kauniečiai tradiciškai kviečiami dalyvauti įvairiuose „Skandinavijos dienų“ renginiuose ir tokiu būdu susipažinti su Skandinavijos šalių, Kauno miestų partnerių, kultūra, istorija, tradicijomis bei pramogomis. Administracijos direktoriaus pavaduotoja E. Andriuškienė dėkojo vaikams, kad kūrė, dalyvavo ir savo piešiniais papuošė Kauno miesto erdves, tėveliams ir mokytojams, kad motyvavo ir įkvėpė vaikus, Kauno švietimo inovacijų centrui, kad kasmet prisideda prie „Skandinavijos dienos Kaune“ renginių ciklo organizavimo.

Šventės metu vaikams ir juos paruošusiems mokytojams buvo įteiktos padėkos bei atminimo dovanėlės, kurias įsteigė Kauno miesto savivaldybė ir Kauno švietimo inovacijų centras.

Konkurse „Karlsonas, kuris gyveno ant stogo“ dalyvavo daugiau nei 190 vaikų, kurie piešė visiems gerai žinomus personažus: Karlsoną, Mažylį, šuniuką, Freken Bok ir t.t. Konkurso vertinimo komisijos sprendimu 76 spalvingi vaikų piešiniai balandžio 6 – 27 d. buvo eksponuojami Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“. Kiti konkurse dalyvavę piešiniai eksponuojami virtualioje parodoje. Maloniai kviečiame pasigrožėti: virtuali paroda „Karlsonas, kuris gyveno ant stogo“

Mieli vaikai, linkime Jums, kad vaikystės dienos būtų spalvingos ir žaismingos. Linkime visokeriopos sėkmės ir niekada nesustoti spalvinti gyvenimo!

Dėkojame šventėje dalyvavusiems vaikučiams, jų mokytojams, tėveliams, seneliams, prisidėjusiems prie džiaugsmingos renginio nuotaikos ir dovanojusiems nuoširdžias šypsenas.

Konkurso organizatoriai – Kauno miesto savivaldybė ir Kauno švietimo inovacijų centras.

Eglė Stremauskienė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė