Strandos, Tamperės ir Vekšės švietimo atstovų vizitas Kaune

2024 m. balandžio 29 d., 13:31

Jau tradicija tapusios Skandinavijos dienos Kaune – ne tik puiki proga pažinti Skandinavijos šalių kultūrą, istoriją ir žmones, bet ir plėtoti švietimo bendruomenių ryšius, atveriančius naujų bendradarbiavimo galimybių Kauno švietimo įstaigų mokytojams ir mokiniams.

Balandžio 24–25 d. Kaune lankėsi Strandos (Norvegija), Tamperės (Suomija) ir Vekšės (Švedija) vietos valdžios institucijų ir švietimo įstaigų atstovų delegacija. Kauno švietimo inovacijų centre vykusiame tarptautiniame forume „Psichiką veikiančių medžiagų prevencija mokykloje. Vertingoji Skandinavijos šalių patirtis“ svečiai savo patirtimi dalijosi su Lietuvos švietimo įstaigų atstovais, o su Kauno švietimo įstaigų veikla bei ugdymo tradicijomis ir naujovėmis susipažino lankydamiesi Jono ir Petro Vileišių mokykloje, Veršvų gimnazijoje ir Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje.

Nuoširdžiai dėkojame Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos, Veršvų gimnazijos ir Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos vadovams ir bendruomenėms už malonų bendradarbiavimą, už laiką, skirtą susitikimams su svečiais iš Skandinavijos šalių, ir už pasidalytą ugdymo patirtį.

Daiva Jeremičienė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė