Koncertas, skirtas Kauno miesto mokiniams – olimpiadų ir konkursų nugalėtojams

2023 m. gegužės 19 d., 14:38

2023 m. gegužės 17 d. Kauno mokyklų mokiniai, respublikinių, tarptautinių olimpiadų ir konkursų, miesto konkursų nugalėtojai (užėmę I–IV vietas), juos sėkmingai parengę mokytojai, mokyklų vadovai buvo pakviesti į šventę-koncertą, skirtą Kauno miesto mokiniams – olimpiadų ir konkursų nugalėtojams.

Toks koncertas surengtas antrą kartą. Mokiniams dovanojama šventė-koncertas yra nuoširdi padėka, pagerbimas ir paskatinimas mokiniams, kurie garsino savo miestą ir šalį atstovaudami ir užimdami prizines vietas tarptautinėse, respublikinėse olimpiadose ir konkursuose, juos parengusiems mokytojams. Koncertą dovanojo Kauno miesto savivaldybė, organizavo Kauno miesto savivaldybė ir Kauno švietimo inovacijų centras.

Šventės dalyvius pasveikino Kauno miesto savivaldybės meras Visvaldas Matijošaitis, Kauno miesto savivaldybės vicemeras Tomas Jarusevičius, Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Eglė Andriuškienė. Itin gausiai susirinkusiems mokiniams gerą emociją ir smagią šventę ir puikų koncertą sukūrė Donatas Montvydas.

Mieli mokiniai, mokytojai, Kaunas didžiuojasi Jūsų pasiekimais, laimėjimais, ryžtu siekti geriausių rezultatų!

 

Kauno švietimo inovacijų centras