Paieška

Tarptautinė konferencija „Kovos su patyčiomis mokykloje įrankiai: tarptautinė patirtis” (3 val.)

Programa „Kovos su patyčiomis mokykloje įrankiai: tarptautinė patirtis”.

Data
2023-09-26
Laikas
14.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Konferencija
Prioritetas
2 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Konferencija skirta mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams. Konferencijoje pranešėjai-praktikai iš Italijos, Prancūzijos, Belgijos pasidalins savo gerąja patyčių prevencijos patirtimi, pristatys jų naudojamus efektyvius patyčių prevencijos įrankius, metodus.

Konferencija vyks virtualioje aplinkoje (Zoom), pranešimai bus skaitomi anglų kalba, sinchroniniu būdu pranešimai bus verčiami į lietuvių kalbą.

Konferencijos programa (atsisiųsti)

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.