Paieška

„Pasirengimas VI Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiadai: kalendorinių papročių ir liaudies kūrybos pažinimas“ (12 val.)

Data
2023-09-20
Pabaiga:
2023-09-21
Laikas
14.00 val.

17.40 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – etninės kultūros ar kitų dalykų mokytojai, neformaliojo švietimo įstaigų pedagogai, jungtinės mokytojų komandos, mokiniai, tėvai.

Seminaras skirtas pasirengti 6-ajai Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiadai. Programoje bus aptarti šių metų etninės kultūros olimpiados pokyčiai, pristatyta olimpiados tema.
Pranešimų temos:
Pasirengimas 6-ajai Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiadai: kas keičiasi? (Rūta Čėsnienė, Lietuvos etninės kultūros ugdytojų sąjunga).
Pagrindiniai kalendorinių papročių ypatumai (pagal Bendrąsias etninės kultūros ugdymo programas 5–8 kl. moksleiviams (doc. dr. Dalia Urbanavičienė, Etninės kultūros globos taryba).
Lietuvių tradicinių kalendorinių švenčių semantika (prof. Libertas Klimka).
Lietuvių tradicinė instrumentinė muzika (dr. Laura Lukenskienė, Kauno miesto muziejus).
Lietuvių pasakojamoji tautosaka: žanrinė įvairovė ir ypatumai (dr. Jūratė Šlekonytė, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas).
Žvilgsnis į liaudies dainas XXI amžiuje: kultūrinis paveldas ir kūrybinės saviraiškos būdas (dr. Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas).
Senosios sutartinių giesmės: pagrindiniai giedojimo būdai, kilmės vietos ir žymiosios giesmininkės (Rima Visackienė, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas).
Tautodailė mokykloje (Asta Valiukevičienė, Lietuvos nacionalinis kultūros centras).

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.