Paieška

Metodinių renginių ciklas „Kompetencijų raiška“: „Skaitmeninė kompetencija“, Pažinimo kompetencija“

Data
2023-02-24
Laikas
15.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
dr. I. Mereckaitė-Kušleikė (VDU).
Tipas
Metodinis renginys
Prioritetas
4 prioritetas
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – įvairių dalykų mokytojai, pavaduotojai.

Metodiniame renginyje bus pristatomos dvi kompetencijos: pažinimo ir skaitmeninė. Pažinimo kompetencija yra būdas pažinti įvairių dalykų žinias, įgyti gebėjimų, tobulinti mokymosi strategijas. Skaitmeninė kompetencija – dar viena galimybė įgalinti mokinius tikslingai ir prasmingai naudoti skaitmeninius mokymosi išteklius.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.