Paieška

Metodinių renginių ciklas „Kompetencijų raiška“: „Kūrybiškumo kompetencija“, „Komunikavimo kompetencija“

Data
2023-03-03
Laikas
14.30 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
dr. I. Mereckaitė-Kušleikė (VDU).
Tipas
Metodinis renginys
Prioritetas
4 prioritetas
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – įvairių dalykų mokytojai, pavaduotojai.

Kas yra kūrybiškumas arba kūrybiškas? Būtent kūrybiškumas yra platus reiškinys, todėl šio susitikimo metu bus aptariama kūrybiškumo kompetencija, jos raiškos būdai, ugdymo galimybės pamokoje. Taip pat bus kalbama apie komunikavimo kompetenciją, kuri šiuolaikiniame kontekste yra labai svarbi asmenybės raiškos, mąstymo ir mokymosi sąlyga.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.