Paieška

„Lietuvių etnochoreografija“ (6 val.)

Data
2024-02-08
Laikas
14.00 val.
Vieta
Kauno tautinės kultūros centras, A. Jakšto g. 18
Lektorius
A. Vakarinienė (LNKC), mokyt. V. Marma
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – etninės kultūros mokytojai, folkloro ansamblių vadovai.

Seminaras skirtas pasirengti respublikinėms moksleivių folklorinių šokių varžytuvėms „Patrepsynė 2024“. Varžytuvės orientuotos į etninės kultūros puoselėjimą ir folklorinio šokio sklaidą. Jų metu ugdomas tautinės, regioninės ir vietos tapatybės ir folklorinio šokio autentiškumo ypatybių suvokimas.  Dalyviai susipažins su res­pub­li­kinių varžytuvių konkursiniais šokiais, jų atlikimo specifika, regioniniais bei in­ter­pre­ta­ci­jos ypa­tumais, adaptacijos pagal vaikų amžiaus tarpsnį ir turimą patirtį galimybėmis.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.