Paieška

„Instrumentinė analizė – masių spektrometrija (MS) skysčių ir dujų chromatografijoje“ (6 val.)

Programa „Chemijos mokytojų kompetencijų tobulinimas, įgyvendinant atnaujintą ugdymo turinį“ (40 val.).

Data
2024-04-03
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno VII fortas, Archyvo g. 61
Lektorius
M. Marčiulionytė, organinės chemijos ir instrumentinės analizės mokytoja
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
23,00 €

Dalyviai – chemijos mokytojai.

Seminaro metu aptariamas instrumentinės analizės metodas – masių spektrometrija (MS), įrangos veikimo principas, ypatybės ir panaudojimo galimybės. Praktinėje seminaro dalyje susipažįstama su skysčių chromatografijos – masių spektrometrijos (HPLC-MS) ir dujų chromatografijos – masių spektrometrijos (GC-MS) atlikimo, duomenų analizės eiga. Atliekami du laboratoriniai darbai, naudojant skysčių ir dujų chromatografus – masių spektrometrus. Laboratorinio darbo metu praktiškai susipažįstama su šių metodų veikimo principais.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.