Paieška

„Emociškai saugios aplinkos kūrimas įstaigoje, parenkant tikslingas ugdymo priemones“ (8 val.)

Programa „Emociškai palankios aplinkos formavimas ugdymo(si) įstaigoje“ (40 val.).

Data
2024-03-28
Laikas
13.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka / Kauno švietimo inovacijų centras, Vytauto pr. 44, Kaunas
Lektorius
Inga Sosnovska, ISEI bendruomenės emocinio intelekto instruktorė, „Filsoma“ sveikatingumo projekto autorė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
2 prioritetas
Kaina
10,00 €
Atsakingas asmuo:

Seminaro metu pedagogai mokysis kurti įtraukiančias ugdymo aplinkas, parinkdami tinkamas ugdymo priemones, atsižvelgdami į vaikų emocinę būklę. Bus apžvelgiamos priemonės ir jų panaudojimo būdai, skirtos talentingiems vaikams, Steam, interaktyvios, terapinės ugdymo priemonės. Taip pat bus pristatomos įvairios terapinių veiklų rūšys ir būdai, patariama, kaip jas taikyti ugdymo veikloje.
Šie mokymai padės pedagogams suformuoti tikslingas mokymosi erdves, kur vaikai galėtų dirbti savarankiškai, atsižvelgti į jų individualius poreikius, skatinant jų kūrybiškumą bei socialinį sąveikavimą.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.