Maloniai kviečiame švietimo įstaigų vadovus, pedagoginius darbuotojus, ketinančius pasitikrinti vadybines kompetencijas NŠA ar ketinančius tapti švietimo įstaigų vadovais, registruotis į mokymus

2021 m. birželio 17 d., 14:32

Maloniai kviečiame švietimo įstaigų vadovus, pedagoginius darbuotojus, ketinančius pasitikrinti vadybines kompetencijas NŠA ar ketinančius tapti švietimo įstaigų vadovais, registruotis į mokymus „Vadybinių kompetencijų tobulinimas. Pasirengimas kompetencijų vertinimui“, kurie  vyks  Kauno  pedagogų  kvalifikacijos  centre  (Vytauto  pr.  44) 2021 m. birželio 29, 30 d., liepos 12 d. nuo 10. 00 val.

Norint sėkmingai vadovauti švietimo organizacijai būtinos specifinės žinios ir gebėjimai. Organizacijos vadovo vadybinės kompetencijos yra vienas iš veiksnių, lemiančių švietimo organizacijos sėkmę. Nuo vadovaujančio asmens bruožų, t. y. intelekto, iniciatyvumo, pasitikėjimo savimi, priklauso darbuotojų veiklos efektyvumas ir rezultatai. Sėkmingą vadovavimą lemia ne tik asmenybės bruožai, bet ir vadovavimo stilius, gebėjimas spręsti konfliktus ir kt.

Lietuvoje iki šiol trūksta sistemos, kuri suteiktų galimybes tobulinti turimas kompetencijas ir įgyti naujų, būtinų vadovavimui švietimo įstaigai. Siūloma netradicinė mokymų programa, kuri numato trijų dienų auditorinį darbą su savarankiškais darbais. Mokymus ves NMVA fasilitatorės – Rasa Mašurinienė, Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos direktorė, Aušra Plytninkaitė, Alytaus lopšelio-darželio „Volungėlė“ direktorė.

Programos tikslas – sudaryti sąlygas kiekvienam geriau pažinti save vadovavimo veiklos kontekste, nusistatyti savo silpnąsias ir stipriąsias puses, nusistatyti savo tobulėjimo (silpnybių likvidavimo ir stiprybių stiprinimo) planą, pasimokyti vieniems iš kitų.

Mokymų kaina – 160 Eur. 

Registracija iki 2020 m. birželio 23 d.

Registracijos nuoroda (paspauskite)