Kauno priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų konkurso „Mažasis princas“ dalyvių apdovanojimo šventė

2023 m. kovo 27 d., 10:53

Kovo 23 d. pirmą kartą vyko Kauno priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų konkurso „Mažasis princas“, skirto Frankofonijos mėnesiui 2023 m. paminėti, dalyvių apdovanojimų šventė.

Kauno valstybinio lėlių teatro aktorė šventės dalyviams padovanojo džiaugsmingą spektaklį „Mažytė širdelė“, kurio metu įsitraukė konkurse dalyvavę vaikučiai, skambėjo juokas ir netilo aplodismentai.

Visus, į šventę susirinkusiuosius, sveikino Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Laura Papievienė ir Užsienio ryšių skyriaus vyriausioji specialistė Karolina Bagočenko.

Vaikams ir juos paruošusiems mokytojams buvo įteiktos padėkos bei atminimo dovanėlės, kurias įsteigė Kauno miesto savivaldybė ir Kauno švietimo inovacijų centras.

Konkurse „Mažasis princas“ dalyvavo 71 mokinys ir juos parengę 25 mokytojai. Vaizdingi vaikų piešiniai kovo 6–22 d. buvo eksponuojami Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“.

 

Mieli vaikai, tariame patį nuoširdžiausią ačiū už neribotą fantaziją, įdėtą širdį ir nepakartojamus darbelius! Dėkojame šventėje dalyvavusiems vaikučiams, parengusiems mokytojams ir tėveliams.

 

Konkurso organizatoriai – Kauno miesto savivaldybė ir Kauno švietimo inovacijų centras.

 

Diana Bulanovienė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė