Kauno pradinio ugdymo įstaigų mokinių konkurso „Noriu į Čekiją“ virtuali pamokėlė

2024 m. vasario 13 d., 15:49

Kauno pradinio ugdymo įstaigų mokiniai dalyvaujantys kūrybinių darbų konkurse „Noriu į Čekiją“ vasario 8 d. dalyvavo virtualioje pamokėlėje, kurioje Čekijos Respublikos ambasados darbuotoja Laura Vancevičienė mokiniams pristatė Čekijos sostinę Prahą, mokiniai virtualiai pasigrožėjo žymiausiais šalies lankytinais objektais, kalnuotomis Čekijos vietovėmis bei išgirdę daug įdomių faktų apie šią šalį aktyviai dalyvavo trumpoje viktorinoje.

Pamokėlė apie Čekijos Respubliką buvo pirmasis konkurso etapas, kovo mėn. mokiniai savo švietimo įstaigose pieš kūrybinius darbelius tema „Noriu į Čekiją“, o gegužės mėn. vyksiančių Čekijos dienų Kaune metu atrinktais darbeliais bus galima pasigrožėti Kauno prekybos centre „Akropolis“.

Šis konkursas yra skirtas Kauno ir Brno miestų bendradarbiavimo 30-mečiui paminėti, su tikslu plėsti pradinio ugdymo įstaigų vaikų žinias apie Čekiją ir meninėmis priemonėmis pavaizduoti Čekijos šalį.

Konkursą organizuoja Čekijos Respublikos ambasada Lietuvoje, Kauno miesto savivaldybės administracijos Užsienio ryšių skyrius, Kauno švietimo inovacijų centras.

Nuoširdžiai dėkojame Ambasados darbuotojai už sužadintą mokinių smalsumą, puikias emocijas ir perteiktas žinias.

 

Gabija Lapinskaitė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė