Saulėtą gegužės 15 d. rytą net 50 Lietuvos mokyklų jungėsi į tradicines japonų kaligrafijos dirbtuves „Kanji“. Dirbtuves vedė p. Senjo Moriya, vyriausiasis Japonijos šventyklos dvasininkas, septynerius metus aktyviai dalyvaujantis Lietuvos ir Japonijos mainuose. Kūrybinių dirbtuvių dalyvius sveikino ir stipriu bendradarbiavimu su Kaunu džiaugėsi Hiratsukos miesto vicemeras Katsutoshi Tsuda.
Moriya trumpai pristatė kandži rašmenų istoriją ir mokė Lietuvos mokinius kandži rašmenimis užrašyti žodį „TAIKA“. Dirbtuvių dalyviai džiaugėsi unikaliu renginiu ir dėkojo organizatoriams už įkvėpimą domėtis Japonijos kultūra.
Nuoširdžiai dėkojame Kauno ir Hiratsukos miestų savivaldybėms už galimybę bendradarbiauti ir organizuoti nuostabius renginius ne tik Kauno, bet ir visos Lietuvos mokiniams. Dėkojame kūrybinių dirbtuvių dalyviams už žingeidumą ir gerą nuotaiką.
Eglė Stremauskienė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė






