Smagiausios akimirkos iš Kauno ugdymo įstaigų teatro kolektyvų festivalio „Teatro fiesta“

2026 m. gegužės 6 d., 16:39

Dėkojame visiems dalyviams, 1–12 klasių mokiniams, kurie gegužės 5 d. savo meile teatrui ryžosi pasidalinti su žiūrovais visų mylimame Kauno valstybiniame lėlių teatre.

Buvo jaudulio – profesionali scena juk rimtas iššūkis. Tačiau buvo ir juoko, daug plojimų. Ir tikrai netrūko pažadų sugrįžti kitąmet.

Festivalį organizavo Kauno miesto teatro mokytojų metodinis būrelis ir Kauno švietimo inovacijų centras.
Partneris ir rėmėjas – Kauno valstybinis lėlių teatras.