Paieška

Skandinavų dienos Kaune 2024

PROGRAMA

Tarptautinis švietimo forumas
„Psichiką veikiančių medžiagų prevencija mokykloje. Vertingoji Skandinavijos šalių patirtis“
Balandžio 24 d. 13 val. |  Forumo programa (Atsisiųsti)   |  
Kauno ikimokyklinio ugdymo įstaigų 3–7 m. vaikų kūrybinių darbų konkurso paroda „Pepė Ilgakojinė“
Kauno ikimokyklinio ugdymo įstaigų 3–7 m. vaikų kūrybinių darbų konkurso paroda „Pepė Ilgakojinė“ Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“, II a. tiltelyje balandžio 2–30 dienomis.

Kiti konkurse dalyvavę piešiniai eksponuojami virtualioje parodoje.  Kviečiame pasigrožėti:

Renginiai, skirti susipažinti su Norvegija ir Strandos savivaldybe:
„Moki žodį – žinai kelią į Norvegiją“ 

Stranda ungdomsskule (Norvegija) mokinių vedama norvegų kalbos pamokėlė, skirta Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 8–10 klasių mokiniams. Renginys vyks anglų kalba.

Kviečiame mokytojus registruoti mokinius (iki 5 mokinių iš vienos klasės)

Balandžio 24 d. 14.00–14.30 val.   

Balandžio 25 d. 14.00–14.30 val.     

„Ką apie savo šalį pasakoja Norvegijos mokiniai?“ 

Stranda ungdomsskule (Norvegija) mokinių vedama pamokėlė apie Strandą ir Norvegiją, šios šalies kultūrą ir istoriją. Pamokėlė skirta Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 8–10 klasių mokiniams, renginys vyks anglų kalba.

Kviečiame mokytojus registruoti mokinius (iki 5 mokinių iš vienos klasės)

Balandžio 24 d. 14.45–15.15 val.   

Balandžio 25 d. 14.45–15.15 val.     

Mokinių iš Strandos vizitas Kauno Pilėnų progimnazijoje
Balandžio 21–26 dienomis Kaune svečiuosis 8–10 klasių mokiniai iš Norvegijos, Strandos savivaldybės. Svečiai dalyvaus Skandinavijos dienų renginiuose ir daug laiko skirs pažinčiai su Kaune besimokančiais bendraamžiais. Kauno Pilėnų progimnazijos mokytojai ir mokiniai svečiams parengė turiningą programą: norvegai turės galimybę apsilankyti progimnazijoje, gyvai dalyvauti įvairių dalykų pamokose bei patys vesti norvegų kalbos ir kultūros pamokėles.
Švedijos, Suomijos, Norvegijos švietimiečių delegacijos vizitas Kaune „Psichiką veikiančių medžiagų prevencija mokykloje, mokinių saugumas ir gerovė. Kauno patirtis“.
Balandžio 24-25 dienomis švietimiečių delegacija iš Švedijos, Suomijos ir Norvegijos lankysis Kauno A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje, Kauno J. ir P. Vileišių mokykloje  ir Kauno „Veršvų“ gimnazijoje. Mokyklų bendruomenės pasidalins savo vertingomis patirtimis apie  mokinių saugumą, psichiką veikiančių medžiagų prevenciją.