Roko Yan koncertas Kauno miesto mokiniams – olimpiadų ir konkursų nugalėtojams

2024 m. gegužės 24 d., 15:27

Jau trečius metus iš eilės pagerbti Kauno miesto vardą garsinantys mokiniai, konkursų ir olimpiadų nugalėtojai, juos paruošę pedagogai bei daugiausia laureatų išugdžiusių mokyklų vadovai. Vietoje tradicinių padėkos raštų jiems įteikta muzikali dovana – Roko Yan koncertas. 2024 m. gegužės 22 d. į šventišką renginį pramogų ir laisvalaikio centre „Oazė“ buvo pakviesta per tūkstantį moksleivių ir apie pusę tiek pedagogų.

Mokiniams dovanojama šventė-koncertas yra nuoširdi padėka, pagerbimas ir paskatinimas mokiniams, kurie garsino savo miestą ir šalį atstovaudami ir užimdami prizines vietas miesto, respublikinėse, tarptautinėse olimpiadose ir konkursuose, juos parengusiems mokytojams. Šiais mokslo metais  Kaune 5–12 klasių auklėtiniai pademonstravo itin aukštus rezultatus miesto, respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose bei dalykinėse olimpiadose. Iš viso suskaičiuota net 1100 moksleivių, užėmusių I-IV vietas. Koncertą dovanojo Kauno miesto savivaldybė, organizavo Kauno miesto savivaldybė ir Kauno švietimo inovacijų centras.

Visus susirinkusius į pramogų ir laisvalaikio centrą „Oazė“ pasveikino Kauno miesto savivaldybės vicemerai Mantas Jurgutis ir Tomas Jarusevičius, Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Eglė Andriuškienė. Itin gausiai susirinkusiems mokiniams gerą emociją ir smagią šventę sukūrė Rokas Yan. Toks koncertas surengtas trečią kartą. Kasmet mokiniams dovanojami geriausių Lietuvos atlikėjų koncertai. Pernai – Donato Montvydo, o užpernai su mokiniais siautė Vidas Bareikis.

Mieli mokiniai, mokytojai, Kaunas didžiuojasi Jūsų pasiekimais, laimėjimais, ryžtu siekti geriausių rezultatų!

 

Kauno švietimo inovacijų centras
Foto reportažas Manto Zinkevičiaus