Paieška

„XXI amžiaus geopolitiniai iššūkiai ir procesai“ (6 val.).

„Naujausi istorijos tyrimai, istorijos aktualizavimas, tarpdisciplininis turinio integravimas istorijos pamokose“ (40 val.).

Data
2022-03-30
Laikas
14.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Prof. dr. A. Pūraitė (MRU).
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
12,00 €
Atsakingas asmuo:

Geopolitika apima daugybę dalykų. Pirma, kontekstualiai aptariama politika ir jos santykis su tarptautiniais santykiais. Antra, leidžia prognozuoti ateitį. Trečia, padeda susieti įvairias teorijas su realiai vykstančiais procesais. Seminaro metu supažindinama su geopolitikos samprata, jos turinio, sritimis, aptariami aktualūs procesai, pristatomos institucijos, užtikrinančios geopolitinį saugumą. 

Dalyviai – istorijos, pilietinio ugdymo, geografijos mokytojai.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.