Paieška

„Virusologijos mokslo aktualijos“ (8 val.)

Programa „Gamtos mokslų dalykų mokytojų kompetencijų gilinimas“ (40 val.)

Data
2022-04-20
Laikas
10.00 val.
Vieta
KŠIC, Vytauto pr. 44 / Virtuali aplinka
Lektorius
prof. dr. S. Čaplinskas
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
15,00 €

Dalyviai – biologijos ir kitų gamtos mokslų mokytojai, klasių auklėtojai.

Kauno m. savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams seminaras nemokamas (pažymėjimas – 0,87 Eur)

Seminaras vyks Kauno švietimo inovacijų centre (negalintys atvykti į nurodytą vietą turės galimybę dalyvauti nuotoliniu būdu).

Seminaro dalyviai pagilins žinias apie Covid-19 sukėlėją, jo plitimą, Covid-19 atmainas ir viruso mutacijas, išsiaiškins, kodėl reikia revakcinacijos, kodėl skiriasi testų rezultatai, kokia turėtų būti atsako į pandemijas strategija. Taip pat bus kalbama ir apie kai kuriuos kitus virusus bei jų sukeliamas ligas.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.