Paieška

„Vilkaviškio rajono gamtinė ir kultūrinė aplinka. Vištyčio regioninio parko ypatumai“ (8 val.)

Programa „Lietuvos regioninių parkų gamtinės ir kultūrinės aplinkos pažinimo gilinimas“ (40 val.).

Data
2021-09-18
Pabaiga:
2021-09-01
Laikas
08.00 val.

20.00 val.
Vieta
Vilkaviškio r.
Lektorius
G. Pažereckienė
Tipas
Edukacinė išvyka,
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
25,00 €

Dalyviai – įvairių dalykų mokytojai, neformaliojo švietimo, kultūros darbuotojai. (Būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir galimybių pasą).

Programos dalyviai aptars Lietuvos regioninių parkų ypatumus, saugomus objektus, apžiūrės naująją Alvito šv. Onos bažnyčią, lankysis Paežerių dvare ir jo parke, susitiks su Virbalio miestelio bendruomene, dalyvaus jos rengiamoje edukacinėje programoje „Duonos kelias“, lankysis pasienio mieste Kybartuose, susipažins su Vištyčio regioninio parko kraštovaizdžiu, gamtos ir kultūriniais objektais.

Išvykimo vieta – Kauno švietimo inovacijų centras, Vytauto pr. 44, Kaunas

NEĮSKAIČIUOTA:
Mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu (apie 20 EUR).

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.