Paieška

„Viešasis kalbėjimas ir komunikacija mokytojo darbe“ (8 val.)

Programa „Komunikacijos svarba mokytojo darbe: verbalinės ir neverbalinės kalbos efektyvumas“ (40 val.)

Data
2023-11-21
Laikas
14.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Neurolingvistinio programavimo meistras L. Pečkaitis
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
26,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – įvairių dalykų mokytojai.

Komunikacija yra labai svarbi mokytojo darbe, nes ji esminis įrankis, leidžiantis perduoti informaciją, skatinti supratimą ugdant mokinių gebėjimus bei kurti veiksmingą mokymosi aplinką. Kalba – pagrindinė komunikacijos forma mokytojo ir mokinių tarpusavio sąveikoje. Efektyvus bendravimas reikalauja aiškumo, suprantamumo ir gebėjimo perteikti informaciją taip, kad mokinys suprastų ir suvoktų ką norima pasakyti. Mokytojui svarbu išreikšti savo mintis aiškiai, naudojant tinkamus žodžius ir paaiškinimus.

Seminaro metu bus nagrinėjamos šios temos:

Efektyvus mokinių motyvavimas tinkamais kalbėjimo įgūdžiais;

Kalbėjimo ir bendravimo su skirtingo amžiaus mokinių grupėmis svarba;

Efektyvus viešojo kalbėjimo įgūdžių lavinimas; Viešojo kalbėjimo baimių įveikimas.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.