Paieška

„Verbalinio, grafinio ir akustinio pojūčių apjungimas logopedinių užsiėmimų metu“ (6 val.)

Programa „Logopedinės praktikos apjungiančios įvairius kalbos sutrikimus: nauji darbo metodai ir teoriniai pagrindai“ (40 val.).

Data
2023-03-27
Laikas
13.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Logoter. E. Šliauterienė
Prioritetas
2 prioritetas
Kaina
30,00 €

Dalyviai – logopedai, specialieji pedagogai.

Hibridinis seminaras (KŠIC, Vytauto pr. 44 / Virtuali aplinka

Dirbant su kalbos negalią turinčiais vaikais labai svarbu suvokti vaiko kalbos raidą, gebėti visapusiškai ją ugdyti, atpažinti specialiuosius poreikius bei teikti kompetentingą pagalbą. Ši programa apima įvairius kalbos sutrikimų įveikimo būdus. Logopedai ir specialieji pedagogai galės panaudoti šias žinias, atsižvelgdami į konkretų vaiko sutrikimą. Mokymų metu praktiškai išbandomos skirtingos metodinės priemonės, praktinio darbo su vaikais metu kilusios idėjos, įžvalgos, pastebėjimai. Tuo pačiu pristatomai bei aptariami įvairūs korekcijos būdai pasitelkiant natūralią, džiaugsmingą ir labai mėgstamą vaikų veiklą. Dalyviai plėtotos mokymosi proceso valdymo, mokinio pažinimo ir jo pažangos pripažinimo, bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.