Paieška

„Velykų džiaugsmai“ (10 val.)

Programa „Etninės kultūros pažinimas, raiška ir vertinimas ugdymo procese“ (40 val.).

Data
2024-03-14
Laikas
14.00 val.
Vieta
Kauno tautinės kultūros centras, A. Jakšto g. 18
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – įvairių dalykų, ikimokyklinio, pradinio, neformaliojo ugdymo mokytojai, kultūros darbuotojai.

Seminaro metu kviečiame diskutuoti apie etninės kultūros padėtį bei išraiškos formas šiandieniniame ugdymo procese.Teoriniame-praktiniame seminare supažindinama su vienos iš tradicinių kalendorinių švenčių – Velykų – papročiais, simboliais, edukacijų metu mokomasi marginti kiaušinius vašku (norinčius išbandyti šią praktinę veiklą, kviečiame atsinešti 2-3 virtus kiaušinius), pasigaminti Velykines puošmenas: susikurti tradicinį popieriaus karpinį, suverti iš  šiaudų žvaigždę ar sodelį, susisukti margučiui lizdelį. Seminaro metu bus pristatomas ir Velykų-Atvelykio folkloras. Programa padės mokytojams ugdyti mokinių tautinį tapatumą ir etnokultūrinį raštingumą, pažinti ir vertinti savo tautos ir Lietuvos tradicinę kultūrą, suprasti jos gyvybingumą ir nuolatinį atsinaujinimą, suvokti save kaip tos kultūros puoselėtoją.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.