Paieška

„VBE ir tarpiniai patikrinimai pagal atnaujintas lietuvių kalbos ir literatūros programas“

Data
2023-12-13
Laikas
15.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Mokyt. eksp. R. Dilienė.
Tipas
Metodinis renginys
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
0,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai.

Renginio tikslas – supažindinti su VBE ir tarpinių patikrinimų užduočių pobūdžiu ir pasiūlyti metodikų, kaip ruošti mokinius VBE ir tarpiniams patikrinimams.

Renginio programa:
1. VBE užduočių pobūdis (apžvalga).
2. Teksto interpretacijos metodų taikymas publicistiniams ir grožiniams tekstams bei probleminio klausimo analizės užduotims.
3. Vienas tekstas – 3 tipų užduotys (pavyzdžiai).

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.