Paieška

„Vaizdo reportažo kūrimo technika“ (8 val.)

Programa „Medijų taikymas ugdymo procese“ (40 val.).

Data
2021-12-13
Laikas
15.30 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – dailės, neformaliojo ugdymo mokytojai.

Seminare aptariamas mokytojo vaidmuo siekiant ugdyti moksleivių mąstymo „judančiais vaizdais“ įgūdžius, lavinti jų vizualinę kalbą, kūrybiškai panaudoti skaitmenines technologijas, atskleisti savo požiūrį į mokyklą ir aplink vykstančius įvykius, formuoti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Seminare peržvelgsime mokinių konkursinius darbus stebėdami, kaip kūrybinėje veikloje reiškiasi pažintinės mokinių galios, formuojasi vertybinės nuostatos.                                              

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.