Paieška

„Vadybinių kompetencijų tobulinimas. Pasirengimas kompetencijų vertinimui“

Vieta
Kauno švietimo inovacijų centras, Vytauto pr. 44
Lektorius
R. Mašurinienė, A. Plytninkaitė, NMVA fasilitatorės
Tipas
Registruojame
Prioritetas
5 prioritetas
Kaina
140,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – pretendentai į švietimo įstaigų vadovus, švietimo įstaigų vadovai, pedagoginiai darbuotojai, ketinantys pasitikrinti vadybines kompetencijas NŠA.

Programos tikslas – sudaryti sąlygas kiekvienam geriau pažinti save vadovavimo veiklos kontekste, nusistatyti savo silpnąsias ir stipriąsias puses, nusistatyti savo tobulėjimo (silpnybių likvidavimo ir stiprybių stiprinimo) planą, pasimokyti vieniems iš kitų.

Kauno m. savivaldybės švietimo įstaigų darbuotojams (vadovams, pavaduotojams, kitiems pedagoginiams darbuotojams, ketinantiems dalyvauti kompetencijų vertinime, kursai nemokami (pažymėjimo kaina – 3 Eur).
Kursai vyks, surinkus dalyvių grupę, 2023 m. lapkričio 13, 14, 15 d.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.