Paieška

„Vadovavimo švietimo įstaigai įgūdžių tobulinimas: pokyčių valdymas, strategija, personalas“

„Mokyklų vadovų, pavaduotojų ugdymui vadybinių kompetencijų tobulinimas“ (40 val.).

Data
2023-10-03
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno švietimo inovacijų centras, Vytauto pr. 44
Lektorius
S. Drazdavičienė, Kauno „Saulės“ gimnazijos direktorė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
5 prioritetas
Kaina
25,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – švietimo įstaigų vadovai, pavaduotojai, ketinantys dalyvauti kompetencijų vertinime.

Kvalifikacijos tobulinimo programa parengta siekiant sudaryti sąlygas mokyklų vadovams, pavaduotojams, ketinantiems dalyvauti kompetencijų vertinime (NŠA), patobulinti turimas ir įgyti naujų vadovavimo švietimai įstaigai kompetencijų.

Kauno m. savivaldybės švietimo įstaigų vadovams, pavaduotojams, ketinantiems dalyvauti kompetencijų vertinime, seminaras nemokamas.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.