Paieška

„Užsienio (anglų) kalbos kompetencijų tobulinimo programa (A2 lygis)“ (48 val.)

Data
Kursai vyks ir datos bus tikslinamos surinkus dalyvių grupę
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Mokyt. metod. J. Kasparienė
Tipas
Kursai,
Registruojame
Prioritetas
5 prioritetas
Kaina
195,00 €
Atsakingas asmuo:

Kursai vyks ir datos bus tikslinamos surinkus dalyvių grupę.

Programa skirta ugdymo įstaigų vadovams, pavaduotojams, mokytojams, klasių auklėtojams, kitų ugdymo institucijų pedagogams ir visiems suaugusiems, turintiems A1.1 lygio anglų kalbos lygmeniui būtinas žinias ir norintiems įgyti A2 europinio lygmens kompetencijas.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.