Paieška

„Užgavėnių šurmulys: papročiai ir persirengėliai“ (10 val.)

Programa „Etninės kultūros pažinimas, raiška ir vertinimas ugdymo procese“ (40 val.).

Data
2024-02-01
Laikas
13.00 val.
Vieta
Kauno tautinės kultūros centras, A. Jakšto g. 18
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – etninės kultūros, dailės, technologijų, lietuvių kalbos, istorijos, ikimokyklinio, pradinio, neformaliojo ugdymo mokytojai, kultūros darbuotojai.

Seminare aškinamasi, kaip galima įdomiai organizuoti Užgavėnių šventę mokykloje: tradiciškai, bet įtraukiančiai, aptariami tradiciniai Užgavėnių persirengėliai, jų išvaizda ir elgsena. Vyks praktiniai edukaciniai užsiėmimai „Kaukių gamyba Papjė mašė technika ant medinio kaukės pagrindo“, „Kaukių gamyba naudojant antrines žaliavas“, „Užgavėnių kaukės iš popieriaus“, „Užgavėnių folkloras“. Programa padės mokytojams ugdyti mokinių tautinį tapatumą ir etnokultūrinį raštingumą, pažinti ir vertinti savo tautos ir Lietuvos tradicinę kultūrą, suprasti jos gyvybingumą ir nuolatinį atsinaujinimą, suvokti save kaip tos kultūros puoselėtoją.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.