Paieška

„Uždaro ir trumpojo atsakymo klausimų kūrimas bei vertinimas“ (8 val.)

Programa „Istorinio raštingumo ugdymas: nuo elementaraus klausimo iki rašinio“ (40 val.).

Data
2023-04-20
Laikas
14.00 val.
Pabaiga:
18.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Dr. B. Šetkus (NŠA)
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
20,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – istorijos, pilietinio ugdymo mokytojai.

Seminaro metu bus apžvelgtos istorijos klausimų rūšys, pateiktos užsienio autorių rekomendacijos uždaro ir trumpojo tipo istorijos klausimams sudaryti. Remiantis NMPP, PUPP bei projekto „Standartizuotų mokinių pasiekimų vertinimo ir įsivertinimo įrankių bendrojo lavinimo mokykloms kūrimas“ duomenimis bus analizuojama, kiek tos rūšies klausimai yra veiksmingi, kiek jie ugdo mokinių istorinį raštingumą, kaip juos vertinti. Seminaro dalyviai susipažins su kitų valstybių istorijos testo klausimų pavyzdžiais, kurie mūsų darbo praktikoje nėra naudojami arba naudojami ypatingai retai.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.