Paieška

„Ugdymo proceso dalyvių jausmų ir emocijų laboratorija“ („Feelings and emotions’ laboratory of participants in educational process“)

Data
2022-04-12
Laikas
12.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Kauno „Saulės“ g-ja, Savanorių pr. 46 / Virtuali aplinka
Lektorius
jungtinė lektorių komanda
Tipas
Konferencija
Prioritetas
2 prioritetas
Kaina
0,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – BMT ir kitų šalies bei užsienio mokyklų mokytojai ir 9–12 klasių mokiniai.

Besimokančių mokyklų tinklo renginys.

Tarptautinėje mokytojų ir 9–12 klasių mokinių konferencijoje pedagogai ir mokiniai pranešimus skaitys darbo grupėse: lietuvių kalba skaitančiųjų grupėje; anglų kalba skaitančiųjų grupėje.
Planuojamos pranešimų temos: mokyklos mikroklimato ir ugdymo(si) rezultatų ryšys; socioemocinio ugdymo integracija į ugdymo procesą; emociškai saugios aplinkos kūrimas bendradarbiaujant; emocinio nuovargio įtaka ugdymui; streso valdymo būdai.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.