Paieška

„Tylos ir garso išradėjai“ (6 val.)

Data
2024-01-12
Laikas
10.00 val.
Vieta
Tylos muzikos studija, V. Putvinskio g. 30
Lektorius
Dr. V. Levickienė, edukatorė R. Kanienė
Tipas
Registruojame
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
23,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – pradinio ir ikimokyklinio ugdymo muzikos mokytojai.

Tai praktinis seminaras, paliesiantis patyriminio muzikos ugdymo teorijos ir praktikos gaires. Teorinė seminaro dalis apims visuminį muzikos ugdymą, orientuotą į kokybišką, intelektualaus muzikos klausytojo ugdymo turinį. Metodinę dalį pristatys naujos kartos muzikos mokyklos „Tylos muzikos studijos“ įkūrėja, Kauno klinikų ikimokyklinio ugdymo skyriaus lopšelio-darželio vadovė dr. Virginija Levickienė. Patyriminio ugdymo praktinę dalį atviroje edukacijoje ves „Tylos muzikos studijos“ Muzikos pažinimo kurso specialistė, edukatorė Rasma Kanienė.

Seminare pristatoma edukacija „Tylos ir garso išradėjai“, kurios metu vaikai supažindinami su įvairiais erdviniais terapiniais, perkusiniais, klavišiniais ir mušamaisiais instrumentais. Tai nuotaikinga, išradingumo kupina ir įdomi kelionė po muzikos instrumentų, savęs pažinimo bei atradimų pasaulį.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.