Paieška

„Tėvų ir vaikų santykių krizės: kaip jas įveikti?“

Data
2022-03-02
Laikas
17.30 val.
Pabaiga:
19.30 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Prof. dr. D. Pūras, gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras
Tipas
Renginys tėvams
Kaina
0,00 €
Atsakingas asmuo:

Ši paskaita skirta krizių, kurios nutinka tėvų ir vaikų santykiuose, aptarimui. Vaikui bręstant, tam tikriems amžiaus tarpsniams būdingi vaikų elgesio ypatumai, kurie kelia nelengvų klausimų tėvams. Ką vaikui leisti ir ką drausti? Kaip elgtis, vaikui pasielgus netinkamai? Kaip turėtų skirtis tėvų bendravimas su ikimokyklinio amžiaus vaiku, pradinuku ir paaugliu? Kada reikėtų ieškoti specialistų pagalbos? Šie klausimai bus aptarti paskaitos metu.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.